Individuálne kurzy angličtiny v PrešoveJazyková škola angličtiny

Kurzy angličtiny vďaka ktorým vás učenie bude baviť

Objednať kurz
V našej jazykovej škole si zakladáme na výučbe angličtiny formou, ktorá študentov baví. Aj vďaka nášmu prístupu vás dokážeme naučiť jednotlivé aspekty angličtiny rýchlejšie a efektívnejšie. Prispôsobíme sa každému študentovi či už ide o individuálne hodiny angličtiny, skupinové, žiakov základných a stredných škol alebo maturantov. Naša jazyková škola ponúka výučbu anglického jazyka aj pre firmy a ich zamestnancov. Viac o našich kurzoch sa dočítate nižšie.

Skupinové kurzy angličtiny pre začiatočníkov aj pokročilých

Skupinový kurz je určený pre maximálne 2 študentov, ktorí sú na rovnakej úrovni. je dôležité,  aby ste sa nenudili alebo nestíhali za svojim kolegom. Počas tohto kurzu angličtiny sa zdokonaľujú všetky 4 hlavné  SKILLS v angličtine a to reading, listening, writing a hlavne speaking. 
Samozrejme sa učíme aj gramatiku, aby ste boli schopní už po niekoľkých hodinách sami vytvárať vety či dlhšie súvetia. Neučíme sa nič nasilu a naspamäť. Pri výučbe angličtiny u nás Používame rôzne hry ako kartičky, stolové hry, kocky a videá. Vďaka týmto overeným formám výučby sa budete učiť rýchlejšie, ľahšie a zábavnejšie vašu obľúbenú angličtinu. Každý kurz v našej jazykovej škole angličtiny je špeciálne pripravený pre našich študentov.
Ak sa chcete vo svojej angličtine efektívne posúvať vpred, Odporúčame vám aspoň dve hodiny do týždňa u nás a výsledky na seba nenechajú dlho čakať.
Objednať hodinu
Kurzy angličtiny v Prešove

Individuálne doučovanie/kurzy anglického jazyka 

Naše individuálne kurzy anglického jazyka sú určené pre jedného študenta vo veku od 10 rokov - cca (3. ročnik zs). Hornú vekovú hranicu nemáme.  Výhodou tohto typu kurzu je, že lektor sa venuje iba vám a tak môžeme celý kurz prispôsobiť iba vašim cieľom. Tieto kurzy angličtiny sú obľúbené aj medzi ľuďmi, ktorí sa chcú najprv zdokonaliť vo svojej angličtine a až tak ju prezentovať medzi ostatnými. Ak ste hanblivejší typ, tak práve tento kurz je pre vás ako stvorený. 
Aj počas týchto lekcií angličtiny si so žiakmi prechádzame všetky 4 základné piliere angličtiny a to, čítanie, počúvanie, písanie a samozrejme hovorenie. Výučba angličtiny v našej jazykovej škole prebieha hravou formou aby ste sa s nami nenudili. Medzi najčastejšie formy učenia u nás patria špeciálne karty, stolové hry či videá.
naše vyučovacie hodiny a techniky sme prispôsobili tak, aby ste sa u nás naučili anglický jazyk s úsmevom na tvári a hlavne aby ste robili pravidelné pokroky. Vďaka týmto technikám sa naučíte anglický jazyk rýchlejšie, efektívnejšie a hlavne vás to bude baviť. Ak sa chcete v angličtine naozaj zlepšovať, odporúčame vám aspoň 2 hodiny týždenne v našej Jazykole.
Objednať hodinu

Doučujeme angličtinu študentov základných aj stredných škol

Našu jazykovú školu navštevujú aj študenti, ktorí sa chcú v angličtine zdokonaliť, prípadne mať navrch pred svojimi spolužiakmi alebo zameškali nejaké učivo, ktoré potrebujú dobehnúť. 
Doučujeme angličtinu aj žiakov základných a stredných škôl. Tieto kurzy prebiehajú v súlade s výučbou, ktorá prebieha priamo u vás v škole. Či už sa chcete zlepšiť alebo pripraviť na test či maturitu, s našimi kurzami anglického jazyk to zvládnete hravo. Aj pri tejto výučbe sa dokážeme prispôsobiť jednotlivým aspektom, ktoré študent potrebuje. Či je to konverzácia, zlepšenie gramatiky, písania alebo počúvania, vám či vašim deťom pomôžeme posunúť sa vpred.
Objednať hodinu
Doučovanie angličtiny študentov a maturantov v Prešove
Kurzy angličtiny pre firmy v Prešove

Vyučovanie anglického jazyka priamo u vás vo firme

Vyučovanie zamestnancov vo firme si získalo veľkú obľubu. Ak chcete svojim zamestnancom ponúknuť možnosť výučby anglického  jazyky, vypracujeme vám ponuku na mieru priamo pre vašu firmu a potreby zamestnancov.
Počas tohto kurzu angličtiny dochádza lektor priamo k vám do firmy a môžete si vybrať medzi individuálnym a skupinovým vzdelávaním. Na začiatku našich kurzov anglického jazyka robíme vždy úvodné testy aby sme mohli vzdelávanie prispôsobiť úrovni vašich zamestnancov. Aby sme videli ich pokroky pravidelne ich počas nášho kurzu testujeme aby sme videli ich pokroky. 
Objednať hodinu
Vytvorila BigWay.sk | Marketingová agentúra s výsledkami
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram