Individuálne kurzy angličtiny v PrešoveJazyková škola angličtiny

Kurzy angličtiny vďaka ktorým vás učenie bude baviť

Objednať kurz
V našej jazykovej škole si zakladáme na vyučovaní angličtiny formou, ktorá študentov baví. Formou hry. S našim prístupom vás dokážeme naučiť jednotlivé aspekty angličtiny rýchlejšie a efektívnejšie. Prispôsobíme sa každému študentovi, ktorý má záujem o individuálne hodiny angličtiny, skupinové, alebo žiakov základných a stredných škôl a maturantov. Naša jazyková škola ponúka vyučovanie anglického jazyka aj pre firmy a ich zamestnancov. Viac o našich kurzoch sa dočítate nižšie.

Skupinové kurzy angličtiny pre začiatočníkov aj pokročilých

Skupinový kurz je určený pre maximálne 2 študentov, ktorí sú na rovnakej úrovni. Je dôležité, aby ste sa nenudili a stíhali za svojim spolužiakom. Počas tohto kurzu angličtiny sa zdokonaľujú všetky 4 hlavné zručnosti v angličtine a to čítanie, počúvanie, písanie a hlavne rozprávanie. Pri tomto kurze je aj výhoda dvojice, ktorá nám umožňuje si navzájom zlepšovať konverzáciu a aj sa niečo nové o sebe dozvedieť, pri rozprávaní na rôzne témy.
Samozrejme sa učíme aj gramatiku, aby ste boli schopní už po niekoľkých hodinách sami vytvárať vety či kratšie súvetia. Neučíme sa nič nasilu a naspamäť. Pri vyučovaní angličtiny u nás využívame rôzne hry ako kartičky, stolové hry, kocky, videá a iné pomôcky. Vďaka týmto overeným metódam sa budete učiť rýchlejšie, ľahšie a zábavnejšie vašu obľúbenú angličtinu. Každý kurz v našej jazykovej škole angličtiny je pripravený pre našich študentov tak, aby sme zohľadnili potreby jednotlivca.
Ak sa chcete vo svojej angličtine efektívne posúvať vpred, odporúčame vám aspoň dve hodiny do týždňa a výsledky na seba nenechajú dlho čakať.
Objednať hodinu
Kurzy angličtiny v Prešove

Individuálne doučovanie/kurzy anglického jazyka 

Naše individuálne kurzy anglického jazyka sú určené pre jedného študenta vo veku od 10 rokov - cca (3. ročník ZŠ) do nekonečno (zatiaľ najstaršia študentka mala 70 rokov). Výhodou tohto typu kurzu je, že lektor sa venuje iba vám a tak celý kurz je iba o vás a vašich cieľoch, potrebách a záľubách. Tieto kurzy angličtiny sú obľúbené aj medzi ľuďmi, ktorí sa chcú najprv zdokonaliť vo svojej angličtine a až tak ju prezentovať medzi ostatnými. Ak ste hanblivejší typ, tak práve tento kurz je pre vás ako stvorený.
Aj počas týchto lekcií angličtiny si so žiakmi/študentmi prechádzame všetky 4 základné zručnosti angličtiny, a to čítanie, počúvanie, písanie a samozrejme hovorenie. Výučba angličtiny v našej jazykovej škole prebieha hravou formou, aby ste sa s nami nenudili a čo najviac naučili. Medzi najčastejšie formy učenia u nás patria špeciálne karty, stolové hry či videá.
Naše vyučovacie hodiny a techniky sme prispôsobili tak, aby ste sa u nás naučili anglický jazyk s úsmevom na tvári, aby ste si oddýchli a hlavne aby ste robili pravidelné pokroky. Vďaka týmto technikám sa naučíte anglický jazyk rýchlejšie, efektívnejšie a hlavne vás to bude baviť. Ak sa chcete v angličtine naozaj zlepšovať, odporúčame vám aspoň 2 hodiny týždenne v našej Jazykole.
Objednať hodinu

Doučujeme angličtinu študentov základných aj stredných škol

Našu jazykovú školu navštevujú aj študenti a žiaci, ktorí sa chcú v angličtine zdokonaliť, prípadne rýchlejšie napredovať alebo zameškali nejaké učivo, ktoré potrebujú dobehnúť.
Doučujeme angličtinu žiakov základných a stredných škôl. Tieto kurzy prebiehajú v súlade s vyučovaním, ktorá prebieha priamo u vás v škole. Ak sa chcete zlepšiť alebo pripraviť na test či maturitu, s našimi kurzami anglického jazyka to zvládnete hravo. Aj pri takom vyučovaní sa dokážeme prispôsobiť jednotlivým aspektom, ktoré študent potrebuje. Či je to konverzácia, zlepšenie gramatiky, písania alebo počúvania, pomôžeme sa vašim deťom posunúť vpred. A hlavne sa musíme pri tom zabávať.
Objednať hodinu
Doučovanie angličtiny študentov a maturantov v Prešove
Kurzy angličtiny pre firmy v Prešove

Vyučovanie anglického jazyka priamo u vás vo firme

Vyučovanie zamestnancov vo firme si získalo veľkú obľubu. Ak chcete svojim zamestnancom ponúknuť možnosť vyučovania anglického jazyka, vypracujeme vám ponuku pre vašu firmu a potreby zamestnancov.
Počas tohto kurzu angličtiny dochádza lektor priamo k vám do firmy a môžete si vybrať medzi individuálnym a skupinovým vzdelávaním. Na začiatku našich kurzov anglického jazyka robíme vždy úvodné testy, aby sme mohli hodiny prispôsobiť úrovni vašich zamestnancov. Aby sme videli ich pokroky pravidelne ich počas nášho kurzu (bezbolestne) testujeme.
Objednať hodinu
Vytvorila BigWay.sk | Marketingová agentúra s výsledkami
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram